Historia firmy

Historia naszej firmy zrodziła się z pasji – chęci niesienia pomocy, talentu i zamiłowania do poszukiwania nowych rozwiązań realnych problemów.

Dziecięce zamiłowanie do budowania modeli, przerodziło się stopniowo w zamiłowanie do budowy urządzeń o coraz wyższym stopniu zautomatyzowania, by znaleźć swoją pełnię w formie robotów rehabilitacyjnych.

Grzegorz Piątek podczas studiów otrzymał prośbę o przekazanie 1% podatku na pomoc bliźniakom z dziecięcym porażeniem mózgowym. Stwierdził, że to za mało, aby zmienić życie chłopców. Dlatego postanowił, aby w ramach swojej pracy magisterskiej i z własnych środków zbudować prototyp robota, który podaruje dzieciom do domowej rehabilitacji. Tak właśnie się stało, Jerzyk i Franek rozpoczęli swoją przygodę z robotem w 2011 roku. Zainteresowanie mediów, pacjentów i lekarzy tym projektem przerosło oczekiwania. Grzegorz wygrał plebiscyt Zwykły Bohater.

Wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliła zbudować nam sprawnie działającą organizację oraz markę o międzynarodowym zasięgu.

Prodromus powstał z pasji i z pasją jest budowany!

.

.

.

Łukasiewicza 1, 31-429 Kraków, REGON:122988008 NIP:6832082313 KRS:0000485910 Copyright 2016 © by Prodromus S.A. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka