Informacje prasowe

Do najnowszych publikowanych informacji zapraszamy poprzez naszą stronę Facebook oraz Linkedin.

Innovations in Malopolska Region

„Innovations in Malopolska Region, Poland
Малопольское воеводство
Польши – инновационный
лидер”

Czytaj dalej.

Innowacje z Małopolski. Prodrobot nauczy chodzić

Trenażer chodu i raptor to dwa z czterech innowacyjnych rozwiązań, które zostały nagrodzone w tegorocznej edycji małopolskiego konkursu „Innowator 2017″. Pierwsze urządzenie pomoże w rehabilitacji dzieci na całym świecie.”
Czytaj dalej.

Nagrody dla innowacyjnych firm z Małopolski

W krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha wręczono nagrody Innovator Małopolski 2017. W tym roku statuetki powędrowały do firm Prodromus, … „

Czytaj dalej.

Oni są najbardziej innowacyjni w Małopolsce

Trenażer do rehabilitacji nóg, firma produkująca tanie drukarki 3D, nowoczesny system oddymiania i raptor to najbardziej innowacyjne biznesowe pomysły Małopolski w 2017 roku.”

Czytaj dalej.

Cudowne dziecko robotyki

„Studia zaczął na automatyce i robotyce w krakowskiej AGH. Później postanowił kontynuować je na mechanice i budowie maszyn. Nie dlatego, że jakoś szczególnie mu ten kierunek przypasował. Raczej po to, żeby nie zmarnować roku, czekając aż znajdą się kandydaci na automatykę i robotykę.”

Czytaj więcej.

Zwykły Bohater: skonstruował robota

„Konstrukcja była jego prywatną inicjatywa, dlatego by zrealizować to przedsięwzięcie wziął kredyt w wysokości 50 tysięcy złotych. Zobacz, komu ten projekt pomoga i jakie korzyści za sobą niesie. Przedstawiamy historię Grzegorza Piątka, jednego z finalistów akcji „Zwykły Bohater”.”

Materiał filmowy.

Wynalazca z Krakowa zbudował superrobota

„(…) skonstruował robota do rehabilitacji nóg. Jak się później okazało, wynalazek ma szansę stać się przełomem w rehabilitacji.”

Czytaj więcej.

Dalsze niezywkłe losy "zwykłych bohaterów"

„Zobaczcie dalsze losy finalistów akcji „Zwykły bohater”. Czym zajmuje się teraz Grzegorz Piątek, zwycięzca kategorii „Inicjatywa”? Co zrobił z nagrodą? Czy nadal pomaga ludziom?”

Materiał filmowy.

Zwykły Bohater: wygrał nasz Grzegorz Piątek!

„Historia młodego naukowca, który stworzył dla chorych dzieci swojego kolegi robota do rehabilitacji, podbiła serca nie tylko krakowian. Podczas niedzielnej gali finałowej plebiscytu TVN okazało się, że to on jest zwycięzcą konkursu.”

Czytaj więcej.

Obietnica "Zwykłego Bohatera" spełniona

„Do Zielonych Drzwi Anna Maruszeczko zaprosiła Grzegorza Piątka, który w 2012 r. został laureatem plebiscytu „Zwykły Bohater” (…). Po otrzymaniu nagrody Pan Grzegorz obiecał, że zbuduje robota do rehabilitacji osób z dysfunkcjami ruchu. Spełnił swoją obietnicę. ”

Materiał filmowy.

Robot do nauki chodzenia

„Wygląda dość niezwykle i trochę groźnie: stalowa rama, coś w rodzaju pedałów, opaski, mnóstwo kabli i ekran sterowniczy. To nowoczesny robot, którego zadaniem jest uczenie chodu dzieci z dysfunkcjami nóg.”

Czytaj więcej.

Robot rehabilitacyjny

„Historia o nadziei, którą żyją najmłodsi niepełnosprawni marząc o tym, by móc stanąć na własnych nogach. Krakowski student AGH-u, przygotowując pracę magisterską, stworzył prototyp robota, który pomaga w nauce chodzenia.”

Materiał filmowy.

Ten robot to nadzieja dla małych pacjentów

„Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie podpisała umowę o współpracy z twórcami wielokrotnie nagradzanego już, pionierskiego na świecie Zautomatyzowanego Trenażera Chodu PRODROBOT.”

Czytaj więcej.

Niezwykłe urządzenie „na testach” w PWSZ

„Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie i firma Prodromus podpisały dziś porozumienie o współpracy naukowo badawczej przy wdrażaniu i rozwoju tzw. Prodrobota – zautomatyzowanego trenażera, który odwzorowując wzorce ludzkiego chodu pomaga w rehabilitacji osób ze schorzeniami kończyn dolnych.”

Materiał filmowy.

Prodromus zwycięzcą konkursu START UP AWARD

„Bartłomiej Wielogórski i Grzegorz Piątek właściciele spółki Prodromus zostali zwycięzcami pierwszej edycji konkursu „Start up Award”.”

Czytaj dalej.

Podsumowanie VIII Forum Inwestycyjnego

„Uroczyste rozdanie nagród „Start up Award” odbyło się 7 września 2015 w Tarnowie w ramach VIII Forum Inwestycyjnego.”

Materiał filmowy.

Napisano o nas:

Informacja o nas pojawiła się na pierwszej stronie Polish American Journal.  _Polish_American_Journal_October_2015

Copyright 2016 © by Prodromus sp. z o.o. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka