Informacje prasowe

Do najnowszych publikowanych informacji zapraszamy poprzez naszą stronę Facebook oraz Linkedin.

Prodromus zgromadził ponad 834 tys. zł w emisji akcji, planuje debiut na NC

W ramach emisji do grona akcjonariuszy dołączyło 37 osób, a kwota pozyskanego kapitału to ponad 834 tys. zł. Zapisy trwały do 14 września i przyjmowane były bezpośrednio przez spółkę. Przydział akcji nastąpi do 28 września.

Czytaj dalej.

Prodromus planuje debiut na NewConnect

„Prodromus, producent robotów rehabilitacyjnych, planuje zadebiutować na rynku NewConnect na przełomie 2021 i 2022 roku – poinformował we wtorek prezes Bartłomiej Wielogórski. Spółka ma w planach certyfikację kolejnego robota rehabilitacyjnego oraz ekspansję międzynarodową. Celem na najbliższe 5 lat jest sprzedaż kilkudziesięciu robotów rocznie.”
Czytaj dalej.

Krakowska spółka z sektora med-tech

Prodrobot zautomatyzowany trenażer chodu dla dzieci, flagowy produkt spółki Prodromus, to wyrób medyczny przeznaczony do rehabilitacji kończyn dolnych najmłodszych pacjentów. Ambicją krakowskiego przedsiębiorstwa jest ekspansja na światowe rynki i dołączenie do czołówki firm med-tech notowanych na warszawskiej giełdzie.
Czytaj dalej.

 

Prodromus zmierza na małą giełdę

Producent robotów rehabilitacyjnych chce zadebiutować na rynku NewConnect na przełomie 2021 i 2022 r. Spółka przeprowadzi prawdopodobnie publiczną ofertę akcji. Nie zdecydowała jeszcze jaka będzie jej wartość. Pozyskane pieniądze zamierza przeznaczyć na dalszy rozwój biznesu.
Czytaj dalej.

Prodromus chce pozyskać środki na komercjalizację robota Magna

„Producent wyrobów medycznych do rehabilitacji kończyn dolnych z systemem biofeedbacku w czasie rzeczywistym planuje pozyskanie finansowania i debiut na małej giełdzie na przełomie 2021/2022 roku. Celem spółki jest uzyskanie zezwoleń FDA i rozpoczęcie sprzedaży Prodrobota dla dorosłych – Magna na terenie Stanów Zjednoczonych z początkiem I kwartału 2022 roku.”
Czytaj dalej.

Prodromus wybiera się na giełdę

„Firma oferująca roboty rehabilitacyjne chce zwiększyć skalę działalności na świecie. Rozważa pozyskanie kapitału na ten cel z oferty publicznej.”
Czytaj dalej.

Polski robot w USA

Polska spółka Prodromus produkująca roboty rehabilitacyjne przygotowuje jedno ze swoich urządzeń do zarejestrowania go w USA jako produktu medycznego – podała firma w oficjalnym komunikacie. Planowana jest również premiera kolejnego robota w tym roku.
Czytaj dalej.

Przedstawiamy Prodrobot

„Prodrobot to zautomatyzowany trenażer chodu przeznaczony do rehabilitacji kończyn dolnych dzieci cierpiących na zaburzenia chodu – wkrótce dostępna będzie wersja robota dla dorosłych.”
Czytaj dalej.

Innowacje z Małopolski. Prodrobot nauczy chodzić

Trenażer chodu i raptor to dwa z czterech innowacyjnych rozwiązań, które zostały nagrodzone w tegorocznej edycji małopolskiego konkursu „Innowator 2017″. Pierwsze urządzenie pomoże w rehabilitacji dzieci na całym świecie.”
Czytaj dalej.

Nagrody dla innowacyjnych firm z Małopolski

W krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha wręczono nagrody Innovator Małopolski 2017. W tym roku statuetki powędrowały do firm Prodromus,… „

Czytaj dalej.

Oni są najbardziej innowacyjni w Małopolsce

Trenażer do rehabilitacji nóg, firma produkująca tanie drukarki 3D, nowoczesny system oddymiania i raptor to najbardziej innowacyjne biznesowe pomysły Małopolski w 2017 roku.”

Czytaj dalej.

Cudowne dziecko robotyki

„Studia zaczął na automatyce i robotyce w krakowskiej AGH. Później postanowił kontynuować je na mechanice i budowie maszyn. Nie dlatego, że jakoś szczególnie mu ten kierunek przypasował. Raczej po to, żeby nie zmarnować roku, czekając aż znajdą się kandydaci na automatykę i robotykę.”

Czytaj więcej.

Zwykły Bohater: skonstruował robota

„Konstrukcja była jego prywatną inicjatywa, dlatego by zrealizować to przedsięwzięcie wziął kredyt w wysokości 50 tysięcy złotych. Zobacz, komu ten projekt pomoga i jakie korzyści za sobą niesie. Przedstawiamy historię Grzegorza Piątka, jednego z finalistów akcji „Zwykły Bohater”.”

Materiał filmowy.

Wynalazca z Krakowa zbudował superrobota

„(…) skonstruował robota do rehabilitacji nóg. Jak się później okazało, wynalazek ma szansę stać się przełomem w rehabilitacji.”

Czytaj więcej.

Zwykły Bohater: wygrał nasz Grzegorz Piątek!

„Historia młodego naukowca, który stworzył dla chorych dzieci swojego kolegi robota do rehabilitacji, podbiła serca nie tylko krakowian. Podczas niedzielnej gali finałowej plebiscytu TVN okazało się, że to on jest zwycięzcą konkursu.”

Czytaj więcej.

Obietnica "Zwykłego Bohatera" spełniona

„Do Zielonych Drzwi Anna Maruszeczko zaprosiła Grzegorza Piątka, który w 2012 r. został laureatem plebiscytu „Zwykły Bohater” (…). Po otrzymaniu nagrody Pan Grzegorz obiecał, że zbuduje robota do rehabilitacji osób z dysfunkcjami ruchu. Spełnił swoją obietnicę. ”

Materiał filmowy.

Robot do nauki chodzenia

„Wygląda dość niezwykle i trochę groźnie: stalowa rama, coś w rodzaju pedałów, opaski, mnóstwo kabli i ekran sterowniczy. To nowoczesny robot, którego zadaniem jest uczenie chodu dzieci z dysfunkcjami nóg.”

Czytaj więcej.

 

 

 

 

Robot rehabilitacyjny

„Historia o nadziei, którą żyją najmłodsi niepełnosprawni marząc o tym, by móc stanąć na własnych nogach. Krakowski student AGH-u, przygotowując pracę magisterską, stworzył prototyp robota, który pomaga w nauce chodzenia.”

Materiał filmowy.

Ten robot to nadzieja dla małych pacjentów

„Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie podpisała umowę o współpracy z twórcami wielokrotnie nagradzanego już, pionierskiego na świecie Zautomatyzowanego Trenażera Chodu PRODROBOT.”

Czytaj więcej.

Niezwykłe urządzenie „na testach” w PWSZ

„Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie i firma Prodromus podpisały dziś porozumienie o współpracy naukowo badawczej przy wdrażaniu i rozwoju tzw. Prodrobota – zautomatyzowanego trenażera, który odwzorowując wzorce ludzkiego chodu pomaga w rehabilitacji osób ze schorzeniami kończyn dolnych.”

Materiał filmowy.

Prodromus zwycięzcą konkursu START UP AWARD

„Bartłomiej Wielogórski i Grzegorz Piątek właściciele spółki Prodromus zostali zwycięzcami pierwszej edycji konkursu „Start up Award”.”

Czytaj dalej.

 

 

Napisano o nas:

Informacja o nas pojawiła się na pierwszej stronie Polish American Journal. _Polish_American_Journal_October_2015

Łukasiewicza 1, 31-429 Kraków, NIP: 6832082313 Copyright 2016 © by Prodromus S.A. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka