O nas

sample-01

Prodromus Sp. z o.o.

Naszym priorytetem

są nieustające starania, by nasze urządzenia pomagały jak największej ilości pacjentów w kraju i na świecie. Obecnie oferujemy rozwiązanie dla dzieci, ale chcemy, by nasze urządzenia pomagały wszystkim.

Naszą wizją

jest osiągnięcie statusu firmy obecnej na globalnym rynku zaawansowanych technologicznie urządzeń rehabilitacyjnych oraz takich, które pomogą  ludziom niepełnosprawnym i chorym w ich codziennym życiu.

Naszą misją

jest projektowanie i dostarczanie dzieciom i dorosłym urządzeń skutecznych, bezpiecznych, o wysokiej jakości i optymalnym koszcie, które będą tworzyć nową jakość życia dla osób dotkniętych przez los.

Historia w skrócie:

 • 2011 – pierwszy prototyp dla 2 dzieci z MPD;  pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka
 • 2012 – liczne wydarzenia medialne, liczne nagrody i wyróżnienia; negocjacje z inwestorami
 • 2013 – powołanie spółki Prodromus w oparciu o środki z działania 3.1 Inicjowanie działalności innowacyjnej osi priorytetowej 3 Kapitał dla innowacji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013 zainwestowane przez JCI Venture z Krakowa
 • 2014 – Targi „Rehabilitacja” w Łodzi – prototyp wersji komercyjnej zaprezentowany publiczności
 • 2015, I połowa – zakończenie badań, uzyskanie certyfikatów, wprowadzenie urządzenia na rynek, umowa z LIW Care Technologies w roli krajowego dystrybutora
 • 2015, II połowa – pierwsze wdrożenia, Złoty Medal XXIII Targów rehabilitacja w Łodzi, wystawca na Targach „Reha care” w Dusseldorfie (Niemcy), umowa o współpracę z krakowską Akademią Wychowania Fizycznego  oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie
 • 2016 – kolejne 4 wdrożenia, Złoty Medal Eureka targów wynalazczości Innova 2016, Złoty Medal IRTI, Złoty Medal INTEX
 • 2017 – następne 12 robotów zaczęło pracę z dziećmi na 2 kontynentach, nagroda Innovator Małopolski 2017
 • 2018 – odwiedziliśmy łącznie ponad 10 targów i konferencji w Europie, Azji i obu Amerykach
 • 2019 – pierwsze wdrożenie produktu ProdElvis i rozpoczęcie sprzedaży elektronicznego systemu wizualizacji
 • 2021 – planowana premiera urządzenia Prodrobot Magna dla dorosłych

Bartłomiej
Wielogórski

team-01Prezes Zarządu

Żeby wybudować robota medycznego, trzeba całej masy papierów – tym zajmował się od początku i tak już zostało. W naszym zespole odpowiada za zarządzanie, system jakości, relacje biznesowe, badania i wszystko, co w jakiś sposób wiąże się z działalnością Prodromusa.

Prywatnie miłośnik wszelkiej aktywności fizycznej
i zapalony majsterkowicz.

Grzegorz
Piątek

Dyrektor ds. Badań
i Rozwoju – Konstruktor

Twórca koncepcji i budowniczy prototypu Prodrobota, prawdziwy „człowiek od śrubek”, który patrząc na dowolny przedmiot wie jak go zrobić i co by w nim poprawił. W naszym zespole odpowiedzialny za całościowy nadzór nad projektowaniem, sferą techniczną i technologiczną oraz produkcją.

Prywatnie miłośnik dobrego jedzenia i gadżetów.

Joanna
Żuradzka

Wsparcie Sprzedaży, Media, Promocja

Kobieta, która łączy ścisły umysł i inżynierskie wykształcenie, a także zmysł organizacyjny. Odpowiada za pierwszą linię kontaktu, wsparcie sprzedaży, organizację wszystkich wydarzeń i działań marketingowych.

Prywatnie lubi usiąść przy dobrej powieści kryminalnej lub zorganizować wieczór pieczenia pizzy.

Magdalena
Kołakowska

Sprzedaż krajowa i eksportowa, dystrybucja

Handlowiec, który nie rozstaje się z telefonem i uśmiechem. Dobrze czuje się w terenie, u klienta, ale też przed kamerą podczas spotkań online. Świetnie dogaduje się z najmłodszymi użytkownikami Prodrobota, pewnie dlatego, że na takich maluchach trenuje w swoim domu.

Łukasiewicza 1, 31-429 Kraków, REGON:122988008 NIP:6832082313 KRS:0000485910 Copyright 2016 © by Prodromus Sp. z o.o. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka