Nasz zespół

Naszym priorytetem

są nieustające starania, by nasze urządzenia pomagały jak największej ilości pacjentów w kraju i na świecie. Obecnie oferujemy rozwiązanie dla dzieci, ale chcemy, by nasze urządzenia pomagały wszystkim.

Naszą wizją

jest osiągnięcie statusu firmy obecnej na globalnym rynku zaawansowanych technologicznie urządzeń rehabilitacyjnych oraz takich, które pomogą ludziom niepełnosprawnym i chorym w ich codziennym życiu.

Naszą misją

jest projektowanie i dostarczanie dzieciom i dorosłym urządzeń skutecznych, bezpiecznych, o wysokiej jakości i optymalnym koszcie, które będą tworzyć nową jakość życia dla osób dotkniętych przez los.

Bartłomiej
Wielogórski

 

Prezes Zarządu

Żeby wybudować robota medycznego, trzeba całej masy papierów – tym zajmował się od początku i tak już zostało. W naszym zespole odpowiada za zarządzanie, system jakości, relacje biznesowe, badania i wszystko, co w jakiś sposób wiąże się z działalnością Prodromusa.

Grzegorz
Piątek

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju – Konstruktor

Twórca koncepcji i budowniczy prototypu Prodrobota, prawdziwy „człowiek od śrubek”, który patrząc na dowolny przedmiot wie jak go zrobić i co by w nim poprawił. W naszym zespole odpowiedzialny za całościowy nadzór nad projektowaniem, sferą techniczną i technologiczną oraz produkcją.

Joanna
Żuradzka

Wsparcie Sprzedaży, Media, Promocja

Łączy ścisły umysł i inżynierskie wykształcenie, a także zmysł organizacyjny. Odpowiada za pierwszą linię kontaktu, wsparcie sprzedaży, organizację wszystkich wydarzeń i działań marketingowych.

Magdalena
Kołakowska

 

Sprzedaż krajowa i eksportowa, dystrybucja

Handlowiec, który nie rozstaje się z telefonem i uśmiechem. Dobrze czuje się w terenie, u klienta, ale też przed kamerą podczas spotkań online. Odpowiedzialna za sprzedaż w Europie oraz relacje z dystrybutorami.

Mateusz
Patyk

Kierownik Zespołu Badań i Rozwoju 

Innowacje to nr 1 w Prodromusie, kładzie nacisk na rozwój naszych produktów. Odpowiedzialny za organizację pracy zespołu.

Jakub
Dąbroś

Specjalista ds. Badań i Rozwoju 

Główny twórca architektury rodziny oprogramowania Prodromusa. Współtwórca systemu sterowania robotami, każdej z aplikacji użytkownika i algorytmów data science. Odpowiedzialny za wszelkie aspekty tworzenia kodu oraz koordynację wszystkich osób uczestniczących w procesie badań i rozwoju.

Stanisław
Iwan

Specjalista ds. Badań i Rozwoju 

Najmłodszy członek zespołu R&D. Tworzy aplikację użytkownika, programuje GUI, implementuje logikę procesu rehabilitacji, rozwija oprogramowanie do analizy chodu, zajmuje się zbieraniem i przetwarzaniem danych.

Piotr
Jękot

Kierownik Serwisu i Produkcji 

Osoba, która łączy się z klientem z kryzysowych sytuacjach. Zdalne serwisy, helpdesk to jedne z jego zadań, dodatkowo czuwa nad sprawnym przebiegiem procesu produkcji.

.

Paweł
Janus

Serwisant-Montażysta

Odpowiedzialny za proces montażu robotów, zajmuje się przede wszystkim stroną mechaniczną, ale też magazynem.

Piotr
Mazur

Serwisant-Montażysta

Odpowiedzialny za proces produkcji robotów, w szczególności stroną elektroniczną.

Łukasiewicza 1, 31-429 Kraków, REGON:122988008 NIP:6832082313 KRS:0000485910 Copyright 2016 © by Prodromus S.A. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka