Nasz zespół

Naszym priorytetem

są nieustające starania, by nasze urządzenia pomagały jak największej ilości pacjentów w kraju i na świecie. Obecnie oferujemy rozwiązanie dla dzieci, ale chcemy, by nasze urządzenia pomagały wszystkim.

Naszą wizją

jest osiągnięcie statusu firmy obecnej na globalnym rynku zaawansowanych technologicznie urządzeń rehabilitacyjnych oraz takich, które pomogą ludziom niepełnosprawnym i chorym w ich codziennym życiu.

Naszą misją

jest projektowanie i dostarczanie dzieciom i dorosłym urządzeń skutecznych, bezpiecznych, o wysokiej jakości i optymalnym koszcie, które będą tworzyć nową jakość życia dla osób dotkniętych przez los.

Bartłomiej
Wielogórski

 

Założyciel

Żeby wybudować robota medycznego, trzeba całej masy papierów – tym zajmował się od początku przez 10 lat. W naszym zespole odpowiadał za zarządzanie, system jakości, relacje biznesowe, badania i wszystko, co w jakiś sposób wiąże się z działalnością Prodromusa.

Rafał
Gnojnicki

Prezes Zarządu – CEO

Manager z ponad 24-letnim doświadczeniem w międzynarodowych strukturach korporacyjnych  (QAD, IFS), od 16 lat na stanowiskach zarządczych.

Poprzednio wiceprezes OPTeam SA, twórca inkubatora nowych technologii w zakresie life-science. 

Absolwent wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej.

Grzegorz
Piątek

Dyrektor ds. Badań i Rozwoju – Konstruktor

Twórca koncepcji i budowniczy prototypu Prodrobota, prawdziwy „człowiek od śrubek”, który patrząc na dowolny przedmiot wie jak go zrobić i co by w nim poprawił. W naszym zespole odpowiedzialny za całościowy nadzór nad projektowaniem, sferą techniczną i technologiczną oraz produkcją.

Joanna
Żuradzka

Koordynacja Sprzedaży, Media, Promocja

Łączy ścisły umysł i inżynierskie wykształcenie, a także zmysł organizacyjny. Odpowiada za pierwszą linię kontaktu, wsparcie sprzedaży, organizację wszystkich wydarzeń i działań marketingowych.

 

 

Magdalena
Kołakowska

 

Sprzedaż krajowa i eksportowa, dystrybucja

Handlowiec, który nie rozstaje się z telefonem i uśmiechem. Dobrze czuje się w terenie, u klienta, ale też przed kamerą podczas spotkań online. Odpowiedzialna za sprzedaż oraz relacje z dystrybutorami.

Paweł
Janus

Serwisant-Montażysta

Odpowiedzialny za proces montażu robotów, zajmuje się przede wszystkim stroną mechaniczną, ale też magazynem.

 

 

Tomasz
Śledzikowski

Serwisant-Montażysta

Zajmuje się sprawami mechanicznymi tak samo jak elektroniką. W przypadku spraw niemożliwych zawsze znajdzie rozwiązanie.

 

Piotr
Mazur

Serwisant-Montażysta

Odpowiedzialny za proces produkcji robotów, w szczególności stroną elektroniczną.

Łukasiewicza 1, 31-429 Kraków, NIP: 6832082313 Copyright 2016 © by Prodromus S.A. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka