Informacje o Spółce

Prodromus S.A. rozwija projekty med-techowe o przełomowym znaczeniu dla rehabilitacji dzieci i dorosłych. W swoim portfolio posiada dwa roboty rehabilitacyjne gotowe do wykorzystywania przez pacjentów i pracowników ochrony zdrowia, system informatyczny kompatybilny z urządzeniami oraz podnośnik ułatwiający pracę z pacjentami. 

Prodrobot zautomatyzowany trenażer chodu jest aktywnym wyrobem medycznym przeznaczony jest do rehabilitacji kończyn dolnych pacjentów pediatrycznych z dysfunkcjami chodu. 

Prodrobot Magna bazuje na tej samej technologii, ale przeznaczony jest do pracy z pacjentami dorosłymi. 

Oba urządzenia posiadają certyfikaty CE, ISO oraz są opatentowane w Polsce i UE. 

Spółka rozwinęła także oprogramowanie ProdElvis – system informacji zwrotnej działający w czasie rzeczywistym – przeznaczone do adaptacji do stosowania z jej produktami rehabilitacyjnymi.

Portfolio spółki uzupełnia dedykowany podnośnik pacjenta ProdAssist, w pełni kompatybilny z Prodrobotami. 

Zespół Prodromus S.A. to profesjonaliści z dziedziny technologii, medycyny, rehabilitacji i biznesu. W zarządzie spółki zasiadają Prezes Bartłomiej Wielogórski oraz Dyrektor ds. Badań i Rozwoju, Konstruktor Grzegorz Piątek. 

Prowadzone przez Prodromus S.A. badania i prace rozwojowe w dziedzinie nowoczesnych terapii rehabilitacyjnych finansowane są ze środków własnych oraz publicznych dostępnych w ramach grantów i programów Unii Europejskiej. Spółka jest beneficjentem europejskiego programu “Inteligentny Rozwój” oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość otrzymanych dotacji to ponad 2 mln PLN. 

Strategia spółki zakłada dalszy rozwój nowych projektów w dziedzinie rehabilitacji, akwizycję światowych rynków o największym potencjale sprzedażowym oraz rozbudowę zespołu. To wszystko pozwoli na zwiększenie skali działalności i stanie się liderem rehabilitacji robotycznej. Realizacja założonej przez spółkę strategii będzie oparta o środki pozyskane w emisji publicznej. Model biznesowy Prodromus S.A. zakłada sprzedaż i serwis urządzeń oraz oprogramowania we współpracy z dystrybutorami na kluczowych rynkach na świecie. 

.

.

Łukasiewicza 1, 31-429 Kraków, REGON:122988008 NIP:6832082313 KRS:0000485910 Copyright 2016 © by Prodromus S.A. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka