Portfolio produktów

Prodrobot zautomatyzowany trenażer chodu

Prodrobot to wyrób medyczny klasy IIa. Prodrobot w wersji pediatrycznej to urządzenie wspierające terapię kończyn dolnych w sposób zrobotyzowany.

Czytaj więcej…

 

 

 

Prodrobot Magna

Prodrobot Magna to aktywne urządzenie medyczne przeznaczone dla pacjentów wymagających rehabilitacji kończyn dolnych w związku z dysfunkcjami ruchowymi. Cechy wyróżniające urządzenie to między innymi automatyczne dopasowywanie się do pacjenta oraz wsparcie jego ciała podczas zabiegu, które w sposób znaczący ułatwia prowadzoną rehabilitację. Aktualnie Prodromus ukończył budowę w pełni funkcjonalnego prototypy, który oczekuje na uzyskanie certyfikacji wyrobu medycznego pod kątem rynku Europy i USA.

Czytaj więcej…

ProdElvis

ProdElvis to system informatyczny typu feedback, którego zadaniem jest wizualizacja ruchu pacjenta. Poprzez pomiary sil występujących pod stopami pacjenta oraz odniesienie tych sił do fazy ruchu, możliwa jest analiza poprawności chodu zarówno w czasie rzeczywistym, jak i odtwarzanie zarejestrowanego wyniku terapii z pogłębioną analizą.

Czytaj więcej…

Łukasiewicza 1, 31-429 Kraków, NIP: 6832082313 Copyright 2016 © by Prodromus S.A. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka