UNIKALNE CECHY

Prodrobot jest unikalnym urządzeniem pod wieloma względami …

… na skalę światową. Prodrobot prezentuje unikalną koncepcję podejścia do terapii. Pozbawiony jest bieżni (mogącej powodować udarną pracę stopy), a jednocześnie pozwala na regulowane odciążenie stawów pacjenta i odtwarza wzorzec ruchu w 6 stawach. Pozwala to na uzyskanie różnorodności niedostępnej w innych rozwiązaniach (nie ma urządzenia, które odtwarza wzorzec chodu, pozwala wykonać przysiady, symulować jazdę rowerem i wchodzenie po schodach w ramach jednej konstrukcji).
W skrajnym przypadku, różnica w długości kończyn ćwiczącego może wynosić nawet 16 cm, czego także nie zapewnia żadne inne urządzenie zrobotyzowane naśladujące wzorzec chodu. Wyposażony jest w liczne regulacje, które pozwalają na dopasowanie do każdego pacjenta indywidualnie. Pomimo wymienionych cech Prodrobot jest urządzeniem o kompaktowej i lekkiej budowie, intuicyjnie prostym w obsłudze. Obsługa odbywa się za pomocą panelu sterowania i jest prosta jak korzystanie z bankomatu.
Obecna konstrukcja pozwala na bardzo obszerny rozwój oprogramowania urządzenia, co wraz z upływem czasu uczyni go jeszcze bardziej unikatowym i oryginalnym.

Łukasiewicza 1, 31-429 Kraków, REGON:122988008 NIP:6832082313 KRS:0000485910 Copyright 2016 © by Prodromus S.A. All rights reserved. Tworzenie stron www Kraków.
Agencja Epoka